• Powiatowa Poradnia
    Psychologiczno-Pedagogiczna
    w Koszalinie
    Rejon działania Poradni obejmuje przedszkola, szkoły i placówki
    oraz dzieci uczęszczające do przedszkoli i szkół z terenu gmin Powiatu Koszalińskiego.

Spotkanie w ramach sieci współpracy „Praca z dzieckiem z trudnymi zachowaniami w szkole”

Szanowni: Wychowawcy klas, Nauczyciele

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach sieci współpracy „Praca z dzieckiem z trudnymi zachowaniami w szkole”, zgodnie z ustalonym podczas pierwszego spotkania terminem: 3 stycznia 2018 roku , godzina 13.00.

Przypominamy, że nasze cykliczne spotkania ( co 1,5 miesiąca) mają na celu wzajemne wsparcie i wymianę doświadczeń w zakresie skutecznych metod postępowania z dzieckiem z trudnymi zachowaniami w klasie i szkole w oparciu o przykłady i rozwiązania z własnej pracy. Prosimy zatem J o przywiezienie  na spotkanie materiałów, propozycji związanych z ustanawianiem zasad klasowych.

Przy okazji życzymy rodzinnych, pełnych radości, zdrowych Świąt oraz pomyślności w Nowym Roku.

Agnieszka Czerkas

Marzenna Hałys

Termin spotkania:

03 stycznia 2018 ( środa), w godzinach 13.00 - 15.30

Prosimy o potwierdzenie obecności w sekretariacie Poradni, tel. 94 714 02 02

Miejsce: Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Koszalinie, ul. Racławicka 13, sala 314.

Osoby koordynujące : Marzenna Chłopecka-Hałys, psycholog, psychoterapeuta;

Agnieszka Czerkas, pedagog, terapeuta SI